O nás

Spoznajte našu firmu a filozofiu

Zaoberáme sa upratovaním, tepovaním a čistením interiérov áut už od roku 2014. Snažíme sa neustále napredovať a rásť, preto od roku 2020 sme rozšírili našu ponuku služieb o ozónovú dezinfekciu a požičovňu tepovacích a parných strojov. Prešli sme aj preškolovacím kurzom na nový postup tepovania a úplne novú čistiacu chémiou, s ktorou máme úžasné výsledky. 

Našou prioritou je starať sa o čistotu a pohodlie našich zákazníkov. Poskytujeme kompletný servis, aby sa klient mohol venovať iba svojmu podnikaniu. Máme spoľahlivých a pedantných ľudí, ktorým záleží čo robia.

Sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni / 24 hodín denne.

technika.jpg

Používame profesionálnu čistiacu techniku značky Kärcher a od roku 2020 sme rozšírili našu techniku o značku Santoemma na veľké čistiace plochy, ventilátory pre rýchlejšie schnutie tepovaných povrchov.

Čistiaca chémia, ktorú používame je plne ekologická a netoxická pre životné prostredie. Jednotlivé prípravky sú špeciálne určené na každý druh materiálu samostatne. A to materiál z vlny, bavlny, syntetiky. Čistota a dezinfekcia materiálu je 100%.

Pri správnych priestorových podmienkach je vieme dosiahnuť , že čistený povrch bude do 1 hodiny suchý.

RÝCHLY KONTAKT

0904 230 393
info@vogo.sk

FIREMNÉ ÚDAJE

IČO: 47567244
DIČ: 2024037532