Tepovanie Domácností a Firiem

Tepujeme v Bratislave a širokom okolí

Pravidelné tepovanie domácností

Pravidelné tepovanie domácností nemá iba estetické ale aj zdravotné hľadisko. Zbaví váš koberec, gauč, kreslo či stoličku nielen škvŕn, znečistenia a zápachu ale aj všadeprítomných roztočov, ktoré často spôsobujú alergické reakcie.

Hĺbkové tepovanie dokáže odstrániť až 98% roztočov, prípadne iných baktérií a jeho efekt vydrží niekoľko mesiacov. Práve neviditeľné roztoče sú často spúšťačom alergických reakcií.

Výhodou hĺbkového tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia. Týmto spôsobom dochádza okrem vyčistenia aj k regenerácii a narovnávaniu vlasu koberca do pôvodnej polohy vlasu, oživeniu jeho farieb a prevoňaniu.

Ako pracujeme

Pri práci používame špičkové profesionálne tepovacie stroje značky Kärcher. Tepovače Kärcher spolu s kvalitnou chémiou zabezpečia hĺbkové vyčistenie kobercov a čalúneného nábytku bez ich poškodenia

Pri tepovaní celoplošných kobercových miestností v domácnostiach (na vyžiadanie) a kancelárskych miestností používame okrem klasického tepovacieho stroja aj stroj Kärcher BR 40/10C.

Tento stroj nám umožňuje rýchlejšie a lepšie uvoľnenie nečistôt (ako napríklad vlasy, prach, rôzne farby, tekutiny) z povrchu koberca. Jeho princípom sú 2 valce o rozmeroch 40 cm ktoré oproti sebe rotujú. O lepšej predstave si pozrite naše videá a fotky s týmto strojom.

Informácie o tepovaní

Pri znečisteniach od veľmi agresívnych látok ako napr. asfalt, krv, káva, syntetické látky a farby je rýchlosť čistenia veľmi dôležitá. Čím je nečistota dlhšie na vlákne tým je jeho čistenie komplikovanejšie, zdĺhavejšie až nereálne.

Doba schnutia tepovaných kobercov je cca 3 – 9 hodín a doba schnutia sedacích súprav a iného čalúneného nábytku je cca 4-12 hodín.Táto doba je závislá od viacerých faktorov – teploty vzduchu, typu čisteného povrchu, miery znečistenia kobercov a vetrateľnosti v danej miestnosti.

Kancelárske a obchodné priestory: Pri tepovaní kancelárskych a obchodných priestorov pracujeme aj vo večerných a nočných  hodinách, nakoľko nie je možné vykonávať tepovanie v pracovnej dobe.

RÝCHLY KONTAKT

0904 230 393
info@vogo.sk

FIREMNÉ ÚDAJE

IČO: 47567244
DIČ: 2024037532